Andrew's carrière bij AGC is een perfecte illustratie van de opportuniteiten die je krijgt om een gevarieerd, onverwacht en voldoening gevend professioneel traject te verkennen.

Je vaardigheden verrijken in een collaboratieve, inclusieve cultuur

Ontmoet Andrew, IT Analyst bij AGC Automotive North America

#par-9101
#par-9096

Hoe kwam jij terecht in een technische functie?

Ik begon in mei 2013 als contractant. In januari 2014 werd ik fulltime aangeworven en werkte ik aanvankelijk op de werkvloer aan één van onze ovens die voorruiten produceren. In datzelfde jaar solliciteerde ik en werd ik aangenomen voor een functie als kwaliteitscontroleur. De volgende twee jaar voerde ik product-, proces- en systeemaudits uit volgens de ISO/TS 16949-norm.

Hoe stapte je dan over naar IT?

In 2016 ben ik overgestapt naar een functie in de metrologie, waarbij ik onze geautomatiseerde inspectieopstellingen heb gebouwd en geprogrammeerd. Door mijn deelname aan een sleutelproject van 2017-2019 kon ik waardevolle vaardigheden ontwikkelen in automatisering, softwareontwikkeling en projectbeheer. In 2019 accepteerde ik een Senior Analist functie in onze afdeling ‘Information Technology’.

Wat houdt je huidige functie in?

In mijn huidige functie draag ik verschillende petjes. Bij IT ondersteunen we dagelijks alles ,gaande van procesautomatisering, audio/videosystemen, serverbeheer tot het genereren van dashboards en rapporten uit verschillende gegevensbronnen. Ik heb meer opportuniteiten dan ooit tevoren om vaardigheden op te doen en nieuwe technologieën te verkennen.

Wat vind je het leukst aan je nieuwe baan?

Het allerleukste voor mij is dat ik de kans krijg om betrokken te zijn bij de meest opwindende initiatieven binnen het bedrijf - "Smart Factory", data analytics, machine learning, closed-loop process feedback, en zoveel meer. 

#par-9106

 

 

 

Industry 4.0 is een buzzwoord, maar de principes die erachter schuil gaan zijn cruciaal voor het toekomstige concurrentievermogen en succes van AGC.

#par-9116
#par-9111

 

Hoe is het om met je collega's te werken?

Bij IT hebben we een groeiend team dat diensten verleent aan enorm veel gebruikers. We hebben een gerichte, professionele, goed op elkaar afgestemde groep. Iedereen blijft georganiseerd om aan de eisen tegemoet te komen. Om met ons samen te werken, moet je goed gebruik kunnen maken van een whiteboard!

Hoe helpt het werk van je team AGC om een positieve impact te hebben op de wereld?

Wij leveren de systemen die het werk in de 21e eeuw mogelijk maken. Wij proberen de norm te stellen en investeren tijd en energie in het tot stand brengen van duurzame oplossingen. Positieve verandering teweegbrengen kan niet alleen een beleid zijn, je moet er dag in dag uit mee bezig zijn, het is een ingesteldheid.

Wat was tot nu toe het meest memorabele moment bij AGC?

Op professioneel vlak was het zonder twijfel het feit dat ik betrokken werd bij de geautomatiseerde systemen. De hardware en toepassingen die ons team heeft gebouwd, zijn van wereldklasse. 

Wat zou je zeggen tegen iemand die overweegt bij AGC te komen werken?

Mijn ervaring bij AGC is dat aandacht voor details, de wil om te leren en de bereidheid om uitdagingen aan te gaan je ver zullen brengen. We hebben gelijkgestemde mensen nodig om ons te helpen de kloof te overbruggen van het toevoegen van technologie naar het toevoegen van waarde. 

 

Positieve verandering teweegbrengen kan niet alleen een beleid zijn, het moet een dagelijkse ingesteldheid zijn.

 

#par-8931
Careers at AGC

Make your Mark Every Day

Maak elke dag het verschil.

Bij AGC verander je de wereld met innovatieve materialen, technologieën en oplossingen. Door nauw samen te werken in een inclusief en internationaal team krijgen je ideeën en expertise een nieuwe waarde. En volgens de hoogste prestatie- en ethische normen zullen de uitdagingen die je aangaat het dagelijkse leven van miljoenen mensen verbeteren.

Maak van je carrière elke dag een essentieel onderdeel van de wereld

Kom samen met ons bij AGC werken!

 

More testimonials